O nas...

Interesujesz się strzelectwem ale nie masz uprawnień a może po prostu chciałbyś trochę inaczej spędzić czas razem z rodziną i znajomymi? Chciałbyś podnieść swoje umiejętności lub szykujesz się do strzeleckich egzaminów?


Przyjdź na strzelnicę z LOK Góra!!!


#LOKGóra wprowadzi Cię w świat strzelectwa sportowego. Pod okiem instruktorów i trenerów z wieloletnim stażem zdobędziesz pierwsze szlify w tej pięknej dyscyplinie sportu.
Będziesz mógł skorzystać z pomocy doświadczonych instruktorów, którzy podwyższą poziom twoich umiejętności i wzbogacą twoją wiedzę. Nauczą Cię strzelać...o trafianie będziesz musiał postarać się sam .
Do dyspozycji szeroki wachlarz i wybór broni.
Strzelnica to nie tylko kursy, nauka! Razem z nami zorganizujesz niezapomnianą imprezę. Wieczory kawalerskie oraz panieńskie, urodziny, imieniny i inne imprezy okolicznościowe dzięki nam będą jedyne w swoim rodzaju. W przypadku grup zorganizowanych przeprowadzamy naukę strzelania z broni w niezwykle rozrywkowej formie. Przekonaj się, że strzelanie z broni może być świetną zabawą.
Jeśli jesteś pracodawcą to pomożemy zorganizować wystrzałowe spotkanie integracyjne dla twojej firmy.
U nas nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś, co go zainteresuje. Zapraszamy amatorów i strzelców z doświadczeniem. Strzelać mogą również osoby niepełnoletnie, wystarczy, że odwiedzą nas z opiekunem.
Kontakt: lok.gora@gmail.com
Zapraszamy też do odwiedzin naszej strony:
www.lok-gora.mozello.pl
Do zobaczenia na strzelnicy.OGÓLNOPOLSKIE   STOWARZYSZENIE   PATRIOTYCZNE
ORGANIZACJA   POŻYTKU   PUBLICZNEGO
Liga Obrony Kraju

Krajowy Rejestr Sądowy  0000086818 
NIP: 521-008-68-32
CEL SZCZEGÓŁOWY: ZR LOK GŁOGÓW-GÓRA  

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O PRZEKAZANIE 1% PODATKU
 NA SZCZYTNY CEL
SZKOLENIE I ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO MŁODZIEŻY W ZAKRESIE PATRIOTYCZNEGO-OBRONNEGO WYCHOWANIA, SPORTÓW OBRONNYCH, POLITECHNICZNYCH I WODNYCH (STRZELECTWO, KROSSY OBRONNE, MODELARSTWO, KRÓTKOFALARSTWO, RADIOORIENTACJA SPORTOWA, ŻEGLARSTWO I PŁETWO NURKOWANIE) A TAKŻE SZKOLENIE ŻOŁNIERZY REZERWY.  
Dziękujemy bardzo za okazane wsparcie
Zarząd Rejonowy LOK pow. Góra - Głogów swoje biuro posiada w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 2
Skład Zarządu


Prezes ZR LOK pow. Góra - Głogów Bogdan Potoczny

Wiceprezes zarządu - Krzysztof Taras 

Skarbnik - Marek Chmielak

Sekretarz - Daniel Cieślak

Członek zarządu - Andrzej Zdyb

Członek zarządu - Jacek  SzczerbaDziałalność LOK pow. Góra - Głogów to głównie strzelectwo sportowe z broni palnej oraz pneumatycznej. Strzelania z broni palnej odbywają się na strzelnicy myśliwskiej w Górze , pozostałe na strzelnicy pneumatycznej w Głogowie. Do strzelań z broni palnej posiadamy karabinki kbks różnych marek, pistolety MCM tzw. "Margoliny oraz pistolety MCU. Ponadto posiadamy pistolety centralnego zapłonu kal. 9 mm P-83 oraz karabiny Sporter  kal. 7,62x 39 tzw. kałachy. ZR LOK dysponuje instruktorami strzeleń pneumatycznych oraz kulowych i sędziami sportowymi II klasy
 W budynku siedziby zarządu tj. w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 2 mieści się kryta strzelnica do strzelań z broni pneumatycznej długiej i krótkiej. W budynku siedziby Zarządu Rejonowego LOK  mieści się również klub łączności.
Zapraszamy
LOK Góra - Głogów


Stwórz swoją stronę internetową lub sklep internetowy z Mozello.

Szybko, łatwo, bez programowania.

Zgłoś nadużycie Dowiedz się więcej