O nas...


Ogłoszenie

Deklaracje przystąpienia do LOK Góra oraz opłaty członkowskie za rok 2017 prosimy składać u Skarbnika, kol. Marka Chmielaka.

Aktualna opłata członkowska wynosi 60PLN za rok 2017. Pytania oraz więcej info przez kontakt.
Zarząd Rejonowy LOK pow. Góra - Głogów swoje biuro posiada w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 2
Skład Zarządu
Prezes ZR LOK pow. Góra - Głogów Bogdan Potoczny
skarbnik - Marek Chmielak
członek zarządu Andrzej Zdyb
członek zarządu Jacek Krystek
Działalność LOK pow. Góra - Głogów to głównie strzelectwo sportowe z broni palnej oraz pneumatycznej. Strzelania z broni palnej odbywają się na strzelnicy myśliwskiej w Górze , pozostałe na strzelnicy pneumatycznej w Głogowie. Do strzelań z broni palnej posiadamy karabinki kbks różnych marek, pistolety MCM tzw. "Margoliny oraz pistolety MCU. Ponadto posiadamy pistolety centralnego zapłonu kal. 9 mm P-83 oraz karabiny Sporter  kal. 7,62x 39 tzw. kałachy. ZR LOK dysponuje instruktorami strzeleń pneumatycznych oraz kulowych i sędziami sportowymi II klasy
 W budynku siedziby zarządu tj. w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 2 mieści się kryta strzelnica do strzelań z broni pneumatycznej długiej i krótkiej. Strzelnica czynna jest w każdy wtorek w godzinach od 15.00 do 18.00. Informacje o strzelaniach  można znaleźć na stronie strzelamyglogow W budynku siedziby Zarządu Rejonowego LOK  mieści się również klub łączności.
Zapraszamy
LOK Góra-Głogówfoto. net. Sylwia Bogacka

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .