O nas...

OGÓLNOPOLSKIE   STOWARZYSZENIE   PATRIOTYCZNE
ORGANIZACJA   POŻYTKU   PUBLICZNEGO

Liga Obrony Kraju


Krajowy Rejestr Sądowy  0000086818 

NIP: 521-008-68-32

CEL SZCZEGÓŁOWY: ZR LOK GŁOGÓW-GÓRA  


ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O PRZEKAZANIE 1% PODATKU
 NA SZCZYTNY CEL
SZKOLENIE I ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO MŁODZIEŻY W ZAKRESIE PATRIOTYCZNEGO-OBRONNEGO WYCHOWANIA, SPORTÓW OBRONNYCH, POLITECHNICZNYCH I WODNYCH (STRZELECTWO, KROSSY OBRONNE, MODELARSTWO, KRÓTKOFALARSTWO, RADIOORIENTACJA SPORTOWA, ŻEGLARSTWO I PŁETWO NURKOWANIE) A TAKŻE SZKOLENIE ŻOŁNIERZY REZERWY.  

Dziękujemy bardzo za okazane wsparcie

Zarząd Rejonowy LOK pow. Góra - Głogów swoje biuro posiada w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 2
Skład Zarządu
Prezes ZR LOK pow. Góra - Głogów Bogdan Potoczny
skarbnik - Marek Chmielak
członek zarządu Andrzej Zdyb
członek zarządu Jacek Krystek
Działalność LOK pow. Góra - Głogów to głównie strzelectwo sportowe z broni palnej oraz pneumatycznej. Strzelania z broni palnej odbywają się na strzelnicy myśliwskiej w Górze , pozostałe na strzelnicy pneumatycznej w Głogowie. Do strzelań z broni palnej posiadamy karabinki kbks różnych marek, pistolety MCM tzw. "Margoliny oraz pistolety MCU. Ponadto posiadamy pistolety centralnego zapłonu kal. 9 mm P-83 oraz karabiny Sporter  kal. 7,62x 39 tzw. kałachy. ZR LOK dysponuje instruktorami strzeleń pneumatycznych oraz kulowych i sędziami sportowymi II klasy
 W budynku siedziby zarządu tj. w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 2 mieści się kryta strzelnica do strzelań z broni pneumatycznej długiej i krótkiej. W budynku siedziby Zarządu Rejonowego LOK  mieści się również klub łączności.
Zapraszamy
LOK Góra - Głogów


Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .